O nás

Jsme LarDen, rodinná firma, která jako první v České republice představila fenomén Hobby Horsingu a otevřela vlastní e-shop.

Za vším stojí naše dcera, která si v době covidových opatření našla se svou kamarádkou novou zálibu - začaly vyrábět koníky na tyčích a k nim ohlávky a překážky. S mnohým jsme jim vypomáhali a tak se postupně náš kuchyňský stůl proměnil v malou dílnu. Krok za krokem jsme pronikli do všech tajů tohoto skvělého sportu a z našeho okolí začaly přicházet nejen pozitivní ohlasy, ale také první objednávky. 

Ručně šijeme v České republice a klademe důraz na bezpečné materiály a originalitu. Záleží nám na tom, aby děti trávily volný čas efektivně a bezpečně – právě proto jsme se zavázali používat výhradně materiály s certifikací OEKO-TEX Standard 100, tedy certifikací, která odpovídá nejvyšším nárokům. 

Nabízíme široký výběr koníků mnoha barev a typů vhodných nejen k rekreačním účelům, ale také k soutěžím.

Na své si u nás přijdou také kreativci, kteří si svého koníka dopodrobna vysnili a chtějí si ho sestavit podle sebe. To, jestli vám ho ušijeme my, nebo pošleme předpřipravený set k sešití, necháme na vás.

Naši práci děláme zodpovědně a profesionálně. Do každého koníka vkládáme to nejlepší z nás a odměnou nám je vaše radost.

Budujeme silnou komunitu Hobby Horsaček u nás. Naším snem jsou spokojené děti, které tráví svůj volný čas pohybem, péčí a kreativitou. Naskočte a jeďte s námi! Nebudete litovat!

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz