Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
583 hodnocení
5
564x
4
9x
3
3x
2
3x
1
4x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
K
Kristi
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
26.6.2026
Dobrý den jsme moc spokojený z vašemi hobyhorsi .Ale jsou někdy málo vycpané a nikdy zase moc .Párkrat jsme je kvůli tomu museli propíchnout a vic vycpat .A ty nové maj špatnou gumu na tyči .Kdyš skáčem tak nám furt padá tyč . Na to ze jsou tak drahe tak zas tolik kvalitní nejsou . Ale jinak jsou supr .Doporucuju Larden trochu poupravit .
M
Monča
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.6.2026
Z jiného obchodu než z Lardenu neobjednávám, protože vy jste ten nejlepší obchod s hh které znám právě včera jsem si objednala Aurorku , doma mám už i Popcorna ale jméno jsem mu změnila protože se víc hodí na klisničku a tak jsem ji dala jméno Lilly. Ty ceny jsou ale trochu vysoké ale jde vidět jak si na hh necháváte záležet . Moc ráda u vás nakupuji a těším se na Auroru. Monička
VŠ
Věra Škvorová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.6.2026
S obchodem jsme moc spokojení. Objednané zboží bylo doručeno velmi rychle. Bohužel jsme museli řešit část objednávky reklamací, ale v obchodě vše obratem vyřešili. Opravdu vřele doporučujeme.
HV
Helena Veselá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.6.2026
Máme rádi jak koníky, tak příslušenství. Vše je velmi krásné a kvalitní.
EV
Eliska Valkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.5.2026
To je ten nejlepší obchod skvělá kvalita
LarDen je za mě hodně dobrá značka v ČR😻 Koně a vybavení je sice trochu drahé,ale to znamená že je to hodně kvalitní 👍🏻 já mám 2 hobbíky od LarDenu a nějake vybavení a musím říct že mi to drží už 3 nebo 4 roky :D oči a nozdry které jsou udělaný t koženky se mi vůbec neloupou a koníci se mi vůbec neroztrhla a ani mi z nich nevypadává tyč. 😻🫶🏻 Prostě LarDen hodně doporučuji a i když jsou ty ceny trochu vyšší, je to hodně kvalitní a vydrží to hodně dlouho
VK
Vanesa Krejčí
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.5.2026
Ceny jsou trochu předražené ale ta kvalita je úžasná a ten výběr je super nej obchod 👌❤️🐴
KC
Kristyna Chromá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.4.2026
Já jsem si obědnávala set a nedošlo mi to celé ale furt je ta něj značka
AČ
Alena Černá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2026
Koník došel v pořádku, ale rozhodně nebyl zabalen s maximální péčí, krabice přišla celá promáčklá a rozlepená.
E
Eliška
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.4.2026
Je to ten nej obchod na hobby horse ♥️♥️♥️na světě
G
Gina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2026
Velmi jsme spokojwný
VF
Veronika Francová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.4.2026
Dobry den mohla bych se zeptat za kolik dni ma přijet koník když tam bylo napsáno do dvou nebo jednoho dne a je to xs a uz sou to tři dny
N
Nelča
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.3.2026
Nejlepší obchod ever! Chci dalšího hh!
Dobrý den . Jenom bych vám chtěla říci že takhle spokojená jsem ještě nikdy nebyla vše úžasné a hobby hors ještě krásnější než jsem čekala . Prostě nádhera. Děkuji♥️🐎. Nad jménem pořád přemýšlím ale rozhodujeme se mezi Kirou a Ginger budu moc ráda za Váš názor. Moc děkuji.
Je mega milujem. Laraden je super mám od vás uš 2 kone a sú to špičky (laraden pozdravujú ozzy a popkorn)
Ps:prosííííím vyrobťe kona SPIRITA PLS PLS PLS
A niektorim kamarátkam sa trochu uvolnuje tá lepená palička na konoch (blonde,chianty)us sme to lepili ale zasa to drnca
🌸DAJTE SI NA TO POZOR LEBO NIEKTORY LUDIA VA ZA TO NEZNÁŠAJÚ😭😭🌸
KP
Klaudie Pokorná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.3.2026
K
KHT_Maky
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2026
Mám 1 hobby horse od lardenu od kamarádky ale teď si chci koupit little angel v xs -šetřím...Jinak je larden úžasný akorát bych byla radši za více doplňků pro hobby horse s velikostí xs...
B
Beta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.2.2026
Moji rodiče mi zakázali hobby horse ale já bych ho moc chtěla moje kamarádka má Angel a všichni koníci vypadají moc pěkně ale rodiče řekli že bych s ním běhala jen asi tak měsíc a pak by ho museli prodat asi tři měsíce jsem si vybírala toho kterého bych chtěla a když jsem se potom zeptala rodiče mi to zakázali
J
Jezdkině ❤️🐎🐎🐎🐎🐎❤️
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.2.2026
Včera jsem dostala hobbíka Popcorna vel . S. Jsem s ním velice spokojená , moc ráda u vas nakupuji , máte nádherný obchod i zboží . Určitě si časem koupím dalšího hobbika
