test

Rozhodli jsme se, že podáme pomocnou ruku všem, které tento koníček okouzlil a chtějí se mu ve svém volném čase věnovat. A kdo tedy vlastně jsme?

Jsme PRVNÍM e-shopem v České republice, který je tu pro vás již od listopadu 2020.

Klademe důraz na ruční práci, bezpečné materiály a originalitu.

Jak již bylo zmíněno, vše šijeme ručně přímo u nás v České republice. Zároveň používáme certifikované materiály, které jsou vhodné pro děti. Používáme látky s certifikací OEKO-TEX Standard 100, protože chceme pro vaše děti kvalitně a bezpečně strávený volný čas se svým koníkem.

Náš e-shop nabízí v první řadě širokou nabídku předem sestavených koníků různých barev a typů, kde můžete najít svého vysněného koníka a vydat se s ním rovnou na trénink, za kamarády nebo rovnou na soutěž.

Můžete se zde také ale inspirovat a sestavit si i vlastního koníka, který bude jako z vašich snů. Můžete si zde vybrat jakou bude mít váš koník barvu, dále typ hřívy nebo barvu uzdečky, případně i další doplňky. A my vám vašeho koníka ušijeme a pošleme k vám domů.

Nabízíme také možnost si zakoupit samostatné soupravy (sety). Můžete si tu vybrat jednotlivé části koníka, které si můžete sami sešít a dozdobit dle vašich představ a fantazie.

Pro koníky máme v nabídce také celou řadu příslušenství a doplňků jako jsou čabraky, dečky, uzdečky, vodítka, ohlávky nebo stáje. Tak aby měl váš koník vše, co potřebuje.

Doufáme, že tento web přispěje k bližšímu setkávání jezdkyň a fanynek hobby horsingu, kde si budou moci vyměňovat svoje zážitky a zkušenosti.

Těšíme se na vaší spolupráci

Váš LARDEN

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení