Využijte dopravu ZDARMA a 5% slevu na doplňky

test

Rozhodli jsme se, že podáme pomocnou ruku všem, které tento koníček okouzlil a chtějí se mu ve svém volném čase věnovat. A kdo tedy vlastně jsme?

Jsme PRVNÍM e-shopem v České republice, který je tu pro vás již od listopadu 2020.

Klademe důraz na ruční práci, bezpečné materiály a originalitu.

Jak již bylo zmíněno, vše šijeme ručně přímo u nás v České republice. Zároveň používáme certifikované materiály, které jsou vhodné pro děti. Používáme látky s certifikací OEKO-TEX Standard 100, protože chceme pro vaše děti kvalitně a bezpečně strávený volný čas se svým koníkem.

Náš e-shop nabízí v první řadě širokou nabídku předem sestavených koníků různých barev a typů, kde můžete najít svého vysněného koníka a vydat se s ním rovnou na trénink, za kamarády nebo rovnou na soutěž.

Můžete se zde také ale inspirovat a sestavit si i vlastního koníka, který bude jako z vašich snů. Můžete si zde vybrat jakou bude mít váš koník barvu, dále typ hřívy nebo barvu uzdečky, případně i další doplňky. A my vám vašeho koníka ušijeme a pošleme k vám domů.

Nabízíme také možnost si zakoupit samostatné soupravy (sety). Můžete si tu vybrat jednotlivé části koníka, které si můžete sami sešít a dozdobit dle vašich představ a fantazie.

Pro koníky máme v nabídce také celou řadu příslušenství a doplňků jako jsou čabraky, dečky, uzdečky, vodítka, ohlávky nebo stáje. Tak aby měl váš koník vše, co potřebuje.

Doufáme, že tento web přispěje k bližšímu setkávání jezdkyň a fanynek hobby horsingu, kde si budou moci vyměňovat svoje zážitky a zkušenosti.

Těšíme se na vaší spolupráci

Váš LARDEN

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz